FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Jakie samochody skupujecie?
  2. Czy mogę Państwu sprzedać  samochód uszkodzony?
  3. Czy istnieje możliwość sprzedaży auta z Anglii z kierownicą po prawej stronie?
  4. Czy Państwa skup aut ogranicza się do wybranych marek i modeli aut?
  5. W jaki sposób Państwo płacą za samochody?
  6. Ile czasu trwają wszystkie formalności związane ze sprzedażą auta?

Odpowiedzi:

1. Samochody od naszych Klientów kupujemy niemalże w każdym stanie technicznym, ale nie mogą to być samochody powypadkowe lub ciężko uszkodzone. W formularzu wyceny prosimy o podawanie faktycznego stanu auta – jego stan zostanie podany weryfikacji przy oględzinach.

2. Drobne uszkodzenia absolutnie nie wpływają negatywnie na naszą decyzję odnośnie odkupu. Co jedynie jak już wyżej wspomnieliśmy, wykluczamy skup samochodów przeznaczonych do kasacji lub ciężko uszkodzonych. Jeżeli Twoje auto jest lekko uszkodzone, poinformuj nas o tym w formularzu wyceny.

3. Skupujemy tzw. „angliki”, choć nie w takiej ilości co samochody z kierownicą po lewej stronie. Zapraszamy do wypełnienia formularza, być może akurat będziemy zainteresowani Twoim modelem.

4. Skupujemy samochody wszystkich producentów. Ograniczeniem jest tylko rok produkcji, samochód musi być wyprodukowany po 2002 roku. Niemniej jednak jeżeli Twoje auto jest zadbane, ale starsze to oczywiście również je chętnie odkupimy.

5. Nasi Klienci najczęściej wybierają tradycyjną formą przekazania pieniędzy, czyli gotówka do ręki, ale na życzenie możemy również wysłać przelew na wskazany numer.

6. Wszystko zależy od Klienta i momentu podjęcia przez niego decyzji o sprzedaży auta. My jako firma jesteśmy w stanie dopiąć finalizacji transakcji nawet w przeciągu kilku godzin w raz z dojazdem do Klienta.