Nasz skup aut śląskie zajmuje się profesjonalnym odkupem aut osobowych od osób prywatnych oraz firm.

Skup aut śląskie sukcesywnie funkcjonuje na rynku od 1994 roku i każdego roku obrót naszej firmy jest co raz większy, świadczy to o naszym sukcesywnym rozwoju z którego jesteśmy dumni.

Przez cały okres naszej działalności zdobyliśmy wiele doświadczenia, które dzisiaj ułatwiają nam prowadzenie biznesu i oferowanie naszym Klientom usługi najwyższej jakości.  Nasz skup aut wyróżnia się tym, że pewien czas temu zaryzykowaliśmy i postanowiliśmy w większej mierze przenieść naszą działalność do Internetu – okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Skup aut śląskie – płacimy najwięcej

Mogliśmy zaoszczędzić więcej pieniędzy, co zarazem przełożyło się na wyższe ceny odkupu aut dla naszych Klientów. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów samochodowych.  Wybierz nowoczesną firmę, wypełnij nasz formularz wyceny i sprzedaj swoje auto jeszcze dzisiaj.

Dokładnie kilka godzin może zająć nam cały proces sprzedaży auta. Stworzyliśmy wygodny system wyceny pojazdów dzięki któremu osoba, która chce sprzedać auto za pomocą kilku kliknięć myszką, może otrzymać wycenę swojego pojazdu w przeciągu kilku chwil. Nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy na bieżąco informowani są o napływających wnioskach do systemu i na bieżąco na wyceny odpowiadają.

Skup aut śląskie – przebieg transakcji

skup aut śląskie

Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę, pozostanie jedynie ustalenie miejsca i terminu spotkania. Tak jak już wspomnieliśmy, możemy sfinalizować transakcję jeszcze tego samego dnia. Posiadamy mobilnych agentów na terenie całego kraju.

Mogą dojechać we wskazane przez Ciebie miejsce lub też będą czekać w jednej z naszych placówek w kraju. Pamiętaj, że przed spisaniem umowy kupna-sprzedaży, nasz konsultant również dokona oględzin auta. Dlatego pamiętaj proszę, aby podawać w formularzu faktyczny stan auta, ponieważ zostanie on przed kupnem zweryfikowany.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, funkcjonujemy na rynku od 1994 roku, więc jak się Państwo domyślają – nie jedne historie już przeżyliśmy.

Zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie, poświęć kilka minut na wypełnienie formularza. Nasz skup aut z pewnością przygotuje dla Ciebie interesująca ofertę.

Skup aut śląskie – obsługiwany rejon

Obsługujemy wiele rejonów w Polsce – w zasadzie wszystkie województwa – prowadzimy między innymi skup aut Wrocław, który stał się liderem w tym regionie. W stopce na dole strony mogą Państwo zobaczyć naszą mapę.

Współpraca z naszym skupem aut to sama przyjemność. Oferujemy najwyższe ceny za samochody, a sprzedać swoje auto możesz nie wychodząc z domu, bez względu na to z jakiego regionu w Polsce pochodzisz. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasz Skup Aut Wrocław dla przykładu stał się liderem w tym regionie, ale działamy również lokalnie w innych województwach. Działamy na rynku już ponad 20 lat, wybierz bezstresową i bezpieczną transakcję. Przejdź do wypełnienia formularza.

Opinie

Po wypełnieniu formularza, rzeczoznawca skontaktował się ze mną po kilku minutach oferując całkiem niezłą sumkę za auto.

Wojciech Wątroba
Wojciech Wątroba

Co prawda nie znam się na autach, ale jeżeli chodzi o ceny to jestem na bieżąco 🙂 Pół roku próbowałam sprzedać mojego clio za dobre pieniądze i dopiero wasz skup aut złożył mi dobrą ofertę... Co do transakcji to rewelka.

Róża
Róża

Nie no rewelacja. Że ja nigdy nie skorzystałem z tej firmy... Przecież to tragedia sprzedawać przez różne serwisy ogłoszeniowe - umawiać się z klientami, odbierać telefony etc, jak za tą samą cenę mogę sprzedać auto od ręki!! Żyłem tyle czasu w nieświadomości.

Łukasz
Łukasz