Bezpieczna sprzedaż samochodu

Wielu naszych Klientów zdecydowało się na nasze usługi z uwagi na naszą wysoką reputację. Działamy nieprzerwanie na rynku od 1994 roku, jesteśmy zaufaną firmą, ale mimo wszystko wciąż spotkamy ludzi, którzy do nas trafiają z historiami o nieuczciwych handlarzach. Pamiętaj, aby być ostrożny i wyczulony jeżeli chcesz ryzykować i spróbować sprzedać auto niepewnej osobie lub firmie.

Pamiętaj, aby…

  1. Wylegitymować kupującego i dopilnować sporządzenia umowy kupna-sprzedaży. Zapewniamy, że jest to całkowicie normalna procedura i osoba uczciwa absolutnie nie będzie miała z tym żadnego problemu.
  • Dokument kupna – sprzedaży to ważny element transakcji. Możesz odpowiadać za wykroczenia popełnione samochodem, który sprzedałeś, jeżeli nie posiadasz umowy;
  • Jeżeli ktoś popełni samochodem wykroczenie lub przestępstwo i ucieknie, również Ty będziesz głównym podejrzanym jeżeli nie będziesz miał takiej umowy;
  • Jeżeli ktoś doprowadzi do wypadku bądź kolizji,  Ty stracisz zniżki i obciążone będzie Twoje konto w ubezpieczalni.
  1. Sprzedając auto musisz od razu otrzymać dokument do wyrejestrowania pojazdu.

    Nasza firma działa od początku swojej działalności tylko i wyłącznie zgodnie z literą polskiego prawa. Jeżeli chcesz sprzedać samochód uczciwej firmie, wypełnij formularz wyceny na naszej stronie.